Rekentalenten ontdekt op Hooghuis Heesch

May 17, 2019

Half maart hebben alle leerlingen uit het eerste leerjaar van het Hooghuis Heesch weer meegedaan aan de landelijke Kangoeroewedstrijd. Dit jaar zijn we weer dubbel trots op onze leerlingen. Van alle scholen die de WisSmart VMBO leerjaar 1 hebben gemaakt, hebben onze leerlingen de 4e plaats weten te behalen.

 

Eva Bruin, leerling uit 1B, heeft met een uitmuntende score de 2de plaats weten te halen van de kleine 7000 deelnemers in de categorie. Op 11 juni zal zij onze school vertegenwoordigen tijdens de landelijke finale in Nemo te Amsterdam. Wij wensen haar ontzettend veel succes! Irene de Klijn en Danya van Zantvoort hebben binnen onze school een mooie gedeelde 2de plaats behaald. "Afgelopen jaren hebben wij als school telkens de top 5 weten te behalen en vorig jaar ook individueel een aantal leerlingen mogen afvaardigen naar de landelijke finale", geeft Charlotte Burm, coördinator Kangoeroewedstrijd Hooghuis Heesch, aan. "Als vakgroep vinden wij het belangrijk dat leerlingen niet alleen leren vanuit de methode. Door deelname aan deze wedstrijd zien leerlingen dat ze hun kennis toe kunnen passen op andersoortige vraagstukken."

 

Foto van links naar rechts:

Charlotte Burm (coördinator), Danya van Zantvoort, Eva Bruin, Irene de Klijn, Robert van Oorschot (docent wiskunde)

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Uitgelichte berichten

Open dag fietscrossclub FCC Oss

September 12, 2019

1/2
Please reload

Recente berichten
Please reload

Archief
Please reload

Volg ons
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2017 Road2Travel Producties

  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • YouTube Social  Icon