PvdA Oss: gebruik provinciefonds voor verduurzaming van sportclubs en buurtcentra

February 11, 2019

Maatschappelijk vastgoed van onze gemeente zoals scholen, gemeentehuizen, sportaccommodaties en andere openbare gebouwen kan versneld worden verduurzaamd door een initiatief van de provincie Noord-Brabant, de Bank Nederlandse Gemeenten, NN Group (Nationale-Nederlanden) en Bewust Investeren BV. In totaal is er 500 miljoen euro beschikbaar voor verduurzaming van maatschappelijk vastgoed in Brabant.

 

Alle Brabantse gemeenten krijgen de kans om mee te doen met dit initiatief. De PvdA Oss wil dat onze gemeente daarin voorop loopt. Daarmee slaan we twee vliegen in één klap. Zo neemt de provincie de kosten van verduurzaming voor haar rekening waardoor we zelf meer geld overhouden voor lokale ambities als meer betaalbare woningen, meer banen, beter armoedebeleid en goede zorg in de buurt. Ook worden de energielasten voor sportclubs en buurtinitiatieven lager waardoor er meer geld overblijft voor sport, cultuur, ontmoeting en andere maatschappelijke doelen.

 

De PvdA Oss roept het College daarom op om het provinciale fonds voortvarend te benutten.

 

Foto: Google Maps

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Uitgelichte berichten

Open dag fietscrossclub FCC Oss

September 12, 2019

1/2
Please reload

Recente berichten
Please reload

Archief
Please reload

Volg ons
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2017 412MEDIA

  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • YouTube Social  Icon